Lataa asukassovellus One4all Mobile

HOPS:lla on käytössä asukassovellus One4all Mobile (Ladattavissa GooglePlay tai App Storesta, tai käytettävissä selaimella).
Pesutuvan varaukset tehdään One4all Mobile sovelluksen kautta ja sovelluksessa näkyvällä henkilökohtaisella PIN-koodilla pääsee kulkemaan pesutupaan varauksen aikana. Joihinkin pesutupiin ei ole koodia, vaan kulku tapahtuu omalla avaimella.

Jos et ole saanut ”tervetuloa” sähköpostia, voit luoda salasanan itsellesi https://mobile.o4a.fi/

Muista käyttää hakemuksellasi käyttämääsi sähköpostiosoitetta. Mikäli haluat muuttaa sähköpostiasi, ota yhteyttä hops@retta.fi

Scroll to Top
Tiivistelmä

Käytämme verkkosivuillamme evästetiedostoja parantamaan verkkosivujemme toimintaa, ja tekemään niistä helpommat käyttää. Voimme käyttää evästeitä myös tilastollisiin tarkoituksiin, kuten koostaaksemme tilastoja verkkosivujen käytöstä ymmärtääksemme käyttäjien mieltymyksiä ja mielenkiinnon kohteita paremmin ja parantaaksemme käyttäjäkokemusta.